شما اینجا هستید   |

    خبرها : ثبت‌نام در انتخابات یازدهمین دوره‌ی مجلس شورای اسلامی
ثبت‌نام در انتخابات یازدهمین دوره‌ی مجلس شورای اسلامی
ثبت‌نام در انتخابات یازدهمین دوره‌ی مجلس شورای اسلامی

ثبت‌نام در انتخابات یازدهمین دوره‌ی مجلس شورای اسلامی

ثبت‌نام امیر امیری در انتخابات مجلس یازدهم
ثبت‌نام امیر امیری در انتخابات مجلس یازدهم

امین امیری روز جمعه ۱۵ آذر ماه ۱۳۹۸ با حضور در ستاد انتخابات حوزه‌ی انتخابیه‌ی لنگرود در انتخابات یازدهمین دوره‌ی مجلس شورای اسلامی ثبت‌نام کرد.

بحمدالله کشوری داریم بسیار دمکراتیک که مردم از صدر تا ذیل مسئولین نظام را مستقیم یا غیرمستقیم خودشان انتخاب می‌کنند. انتخابات هم به‌معنای واقعی یک سرمایه‌گذاری عظیم اجتماعی و حضور سیاسی ملت ایران است که در سایه‌ی اعتماد و حمایتِ مردم نسبت‌به آینده‌ی خودشان معنا پیدا می‌کند و یقیناً جوانان بسیاری هستند که لیاقت و استعداد بالقوه جهت حضور در این عرصه‌ها را دارند.

چند مورد از اهداف حقیر از حضور در این عرصه‌ی بزرگ را عرض می‌کنم:

  1. یقیناً به‌دنبال تغییر وضعِ موجود به‌نفع مردم با توجه به ظرفیت‌های کلان و بکر از منابع طبیعی و انسانی کشور خواهم بود.
  2. ایجاد حس اعتماد و امید در لایه‌های مختلف مردم با این هدف که می‌شود و می توانیم
  3. تمکین به بیانات رهبری عظیم‌الشأن انقلاب (مدظله) در بیانیه‌ی گام دوم که فرمودند «جوانان شانه‌هاشان را زیر بار مسئولیت‌های سیاسی و اجتماعی و مدیریتی قرار دهند» در راستای قرار دادن شانه‌های جوانان زیر بار مسئولیت
ثبت‌نام امیر امیری در انتخابات مجلس یازدهم
ثبت‌نام امیر امیری در انتخابات مجلس یازدهم

در نگاهی واقع‌بینانه یک نماینده‌ی مجلس باید به وظایف قانونی خود در به‌کارگیری ظرفیت‌های مناصب ملی و منطقه‌ای با نگاه تخصصی و جهادی آگاه بوده و بدان عمل کند. البته ذائقه‌ی مردم در مورد انتظارات از نماینده تغییر کرده و باعث تداخل وظایفش با نهادها و مناصب دیگر شده است.

شهرستان ما به‌عنوان بخشی از کشور جمهوری اسلامی ایران دارای مزیت‌های نسبی فراوانی از جمله محصولات استراتژیک، منابع طبیعی و استعدادهای انسانی خصوصاً جوانان متخصص و متعهد است که با به‌کارگیری صحیح از این مزایا شرایط عبور از این جنگ تمام‌عیار اقتصادی فراهم می‌گردد.

با توجه به جایگاه تصمیم‌گیر و تصمیم‌ساز مجلس شورای اسلامی، ان‌شاءالله بنده با برنامه‌ریزی دقیق و تمرکز اصلی برنامه‌های خود را بر افزایش اهتمام در شاخص‌های کشاورزی، عمرانی، صنعتی، آموزشی، فرهنگی، گردشگری و ورزشی می‌گذارم که به تفصیل در ادامه‌ی فعالیت‌های انتخاباتی با توجه به ظرفیت‌های قانونی به سمع و نظر مردم شریف خواهم رساند.

ان‌شاءالله به قسَم خود در مجلس مبنی بر یگانگی پروردگار متعال و به قرآن و شرافت انسانی پایبند خواهم بود و برای اعتلای مملکتم با روحیه‌ی انقلابی و جهادی به میدان عمل خواهم آمد.

ارادتمند ملت غیور،
امین امیری،
ستاد انتخابات حوزه‌ی انتخابیه‌ی لنگرود،
۱۵ آذر ماه ۱۳۹۸

دسته بندی : خبرها , یسلایدر
به اشتراک بگذارید : | | |