شما اینجا هستید   |

  خبرها : نامزدهای تایید شده برای انتخابات مجلس یازدهم در لنگرود
نامزدهای تایید شده برای انتخابات مجلس یازدهم در لنگرود
بعد از بررسی پرونده‌ی کاندیداهایی که از سوی هیئت اجرایی به هیئت نظارت معرفی شده بودند، ۱۵ نامزد در حوزه‌ی انتخابیه‌ی لنگرود تایید شدند

نامزدهای تایید شده برای انتخابات مجلس یازدهم در لنگرود

ثبت‌نام از داوطلبین کاندیداتوری انتخابات یازدهمین دوره‌ی مجلس شورای اسلامی، از دهم آذر تا شانزدهم آذر در سراسر کشور انجام شد که در مهلت ثبت‌نام مقرر از داوطلبین حضور در عرصه‌ی انتخابات مجلس، ۳۶ نفر در شهرستان لنگرود برای شرکت در یازدهمین دوره‌ی انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه‌ی انتخابیه لنگرود نام‌نویسی کردند.

از بین ۳۶ نفر ثبت‌نام کننده، ۵ نفر به دلائل انصراف، عدم احراز یا عدم صلاحیت از ادامه‌ی حضور در رقابت‌ها جا ماندند و ۳۱ نفر برای بررسی صلاحیت به هیئت اجرایی معرفی شدند. بعد از بررسی پرونده‌ی کاندیداهایی که از سوی هیئت اجرایی به هیئت نظارت معرفی شده بودند، ۱۵ نفر تایید شدند که اسامی آنان به‌شرح زیر است:

 1. امین امیری
 2. بهروز جعفری
 3. پرویز محمد نژاد
 4. حجت‌الاسلام علی رستمی چافی
 5. حجت‌الاسلام موسی روشن قیاس
 6. حسین قاسم پور شلمانی
 7. حمید رمضانپور دریاسری
 8. رضا موسی پور
 9. سهراب رستمی لات لیلی
 10. سید جلال نورموسوی
 11. عصمت یوسف زاده مریدانی
 12. محمدعلی حیدری
 13. مهدی علیجانی
 14. مهرداد لاهوتی
 15. یوسف مهموم

از ۲۲ دی تا ۱۱ بهمن یعنی ۲۰ روز ابلاغ وضعیت صلاحیت، دریافت شکایت و اظهارنظر نهایی شورای نگهبان را به استناد ماده ۵۲ قانون انتخابات خواهیم داشت و ۱۲ بهمن هم شکایت از داوطلبان رد صلاحیت شده توسط شورای نگهبان به استناد ماده‌واحده‌ی مجمع به مدت سه روز، دریافت می‌شود.

به استناد ماده‌واحده‌ی مجمع، رسیدگی به شکایت داوطلبان توسط شورای نگهبان و اعلام به وزارت کشور از ۱۵ بهمن آغاز می‌شود و به مدت ۷ روز یعنی تا ۲۱ بهمن ادامه دارد. اسامی نامزدها به استناد مواد ۳۶ و ۴۰ آیین‌نامه در تاریخ ۲۲ بهمن اعلام قطعی و منتشر می‌شود. طبق برنامه ستاد انتخابات کشور در تاریخ ۲۳ بهمن شاهد انتشار آگهی انتخابات توسط هیات اجرایی مراکز حوزه‌های انتخابیه به استناد ماده ۲۰۹ آیین‌نامه خواهیم بود.

دسته بندی : خبرها
به اشتراک بگذارید : | | |